İnternette arama yaparak kripto kazanmak

Öncelikle neden güven veren dedim çünkü ben de henüz ödeme almadım, yeni başladım kullanmaya.
Kayıt Linki :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Presearch.org sitesi Presearch(PRE) Tokenın resmi sitesidir.
Halihazırda 4 markette işlem gören bir Ethereum tabanlı bir tokendır. Token ne demek Google dan araştırabilrsiniz.

Nasıl Çalışır?
Öncelikle siteye girip sign up butonuna tıkladığınızda çok basit bir kayıt formu gelecek. Sadece mail adresi ve şifreden oluşan kayıt formunu doldurduktan sonra üyeliğiniz aktif oluyor.
Google,bing,yandex gibi arama motorları yerine Presearch kullanacaksınız. Burada yanlış anlaşılma olmasın isterseniz aramanızı yine googleda yapacaksınız ama sadece presearch kullanacaksınız. Dilerseniz Chrome eklentisini yükleyerek işi daha da kolay hale getirebilirsiniz.
Her arama için size 0.25 PRE hediye verilecek. 1 PRE’nin güncel fiyatı 0.12TL civarında
Her gün 32 aramanız için ödüllendirileceksiniz. Yani günde 8 PRE kazanabilirsiniz.
1000PRE olduğunda ETH olarak çekim talep edebilirsiniz.
Yani 125 gün sonra..1000*0.02(bugünkü PRE fiyatı)= 120TL (30 Nisan 2020)

kinci ve en önemli konu ise; bilmeyenler için söylüyorum Aralık 2017-Ocak 2018 dönemlerinde bitcoin ve tüm alt coinlerde devasa yükselişler görülmüştü. Şu an coin piyasasında kim varsa zaten var olma sebebi tekrardan böyle bir olası durumun yaşanma ihtimalidir. İşte tam da bu dönemde 3 Ocak 2018 tarihinde PRE nin değeri 8,23TL ye ulaştı.
Yani şu anki fiyatının yaklaşık 412 katı. Yani 1000 PRE = 8240 TL. Olmaz olmaz ben başladım kullanmaya bir kenarda birikmesinde fayda var diye düşünüyorum. Değerlendirmenizi tavsiye ederim. Patlarsa da kaybedeceğimiz ne para var ne de zaman.

Üst Alt