Lafazan

birsevda

Altın Üye
Katılım
21 Mar 2020
Mesajlar
23
Beğeniler
8
Puanları
3
Yaş
37
Konum
tekirdag
#1
* Site Adı: Lafazan
* Site Adresi:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

* Açıklama:
Chat Odaları - Lafazan'Da

Lafazan sizlere ücretsiz ve gerçek insanların sohbet ettiği görüntülü sohbet odalarında kameralı sohbet sunan chat sitesi.
Lafazan sohbet etmek için sohbet odaları aramakta, bizler sizlere Lafazanın en kral sohbet ve en güvenli sohbet odasını sunmaktayız. Günümüzün Lafazan ile alakalı tüm Lafazan sohbet, Lafazan mobil sohbet sitesi gibi kelimeleri barındırarak daha kaliteli sunucu olmak için çalışmalarımız sürmektedir.

Kaliteli Lafazan sohbet ile birlikte aynı adlar üzerinde kullanıcılarımıza en iyi Lafazan sohbet platformudur. Katıldığınız günden itibaren, itibarında en ufak zedelenme olmadan Lafazan sohbet kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.
Bedava sohbet odaları içerisinde adı geçen gibi bedava sohbet etme gibi bir alaycı tavırla, reklam amaçlı hizmet vermektedir. Sizlere sunulan bu bedava sohbet odaları reklamlarında sunucuya girdiğiniz zaman, sizlere #sales adı altında satın alma diğer tabiri ise kiralama için sizlere ücret talep etmektedir. Sizler bu duruma seyirci kalmamanız için sohbet odası içerisinde #sales sunuculara itibar etmemeniz daha iyi olacaktır. Gerçek bedava sohbet katıldığınız günden itibaren değişik senaryolar ile sizlere yakınlık kurarak, sizleri alıştırması ve sunucu içerisinde görevleri ve görev bilgilerini öğretmeye çalışan gerçek olan sunuculardır.

Sizler bu bedava sohbet ile sohbet odalarına yada direk sohbet etmek istiyorsanız durmayın hemen katılın.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Bekleriz Hepinizi....

* Açıldığı Tarih: 2021
 
Üst