Oppo Reno 2 Özellikleri ve Fiyatı

Ubay

teknokutu.com / perpatedarik.com
Kayıtlı Üye
Xiaomi Mi 10 Pro ‘dan sonra Oppo Reno 2 ‘nin de Özellikleri ve Fiyatı ilgimi çektiğinden dolayı size de bunu detaylı bir şekilde aktarmak istedim. Bu yazıyı okuduğunuzda Oppo Reno2 hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız. İsterseniz
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Geçtiğimiz aylarda Çin teknoloji şirketlerinden birisi olan Oppo, 48MP kamerasıyla Reno2 modelini çıkarmıştı. Oppo bu akıllı telefonun her koşulda çok kaliteli fotoğraf çektiğini söylüyor. Ben detaylı olarak test amacıyla deneme çekimleri yapmadım. Ancak siz yaptıysanız tecrübelerinizi yoruma aktarırsanız sevinirim.

İste telefon hakkında ufak bir tanıtım videosu.

Oppo Reno 2 Özellikleri
Oppo Reno 2 Kamera
Ayrıca Xiaomi Mi 10 Pro ve Oppo Reno 2 Özellikleri ‘nin yanı sıra
, rengi ve şekilleri ile hoşuma giden telefon oldu.

Evet arkadaşlar. Oppo Reno2 de, 48MP Ultra Net Ana Kamera, 13MP Telefoto Lensi, 8 MP Geniş Açılı Lens, 2MP Mono Lens olmak üzere 4 adet kamera var. Kamera özellikleri gerçekten harika.

Kamera da Ultra Gece Modu, Portre Modu, Güzelleştirme Modu, Geniş diyafram açıklığına sahip Bokeh, HDR Portre modları kullanılabiliyor.

Ön tarafta selfi kamerası olarak da pop-up açılan bir kamera var. İşte aşağıda dünyanın İlk Bokeh Efektli Video özellikli pop-up kamerası ile çekilmiş ufak bir video var. Gerçekten kalitesine hayran kaldım diyebilirim.

Oppo Reno 2 Renk
Renk olarak 2 seçenek var. Okyanus Yeşili ve Gece Mavisi. Ama bence 2 adet renk eksik. Siyah ve Beyaz olmalıydı diye düşünüyorum. Özellikle Siyah renginin bu tasarıma çok yakışacağı taraftarıyım. Ama Oppo Reno 2 Özellikleri ‘nin yanı sıra renkleri de gerçekten çok güzel.

Oppo Reno 2 Ekran Özellikleri
Oppo Reno2 ‘de cam olarak Corning Gorilla Glass 6 var. Gorilla Glass 6 gerçekten çok dayanıklı bir cam. Üretici laboratuarlarındaki testlerinde sert zemine 1 metre yükseklikten 15 kez arka arkaya düşüşlere dayandığını iletiyor. Ekran olarak da Amoled Ekran mevcut. Çok ışık olduğu zamanlarda bile ekran görünürlüğü mükemmel diyebilirim. Ayrıca Oppo Reno 2 ‘nin çerçevesi çok ince.

Oppo Reno 2 Fiyat
Oppo Reno 2 ‘nin fiyatı gerçekten bu özellikteki bir telefona vermeye değer mi? değmez mi? siz karar verin. Telefonun genellikle piyasadaki fiyatı 5.599 TL civarlarında. Ufak bir araştırma yaptığımda Teknosa ve Vatan Bilgisayardaki fiyatlarla karşılaştım. İsterseniz siz de göz atabilirsiniz.

Oppo Reno 2 Özellikleri hakkında detaylı olarak bilgi vermeye çalıştım. Aslına bakarsanız daha önce
yazımı yazarken sanırım Oppo bu kadar başarılı bir telefon yapmamıştı. Bu üç markanın telefonları arasında bir karşılaştırmak gerçekten çok iyi olacaktır.
, Huawei ‘nin amiral gemisi ve Oppo Reno serisi telefonların karşılaştırması yapılabilir diye düşünüyorum.

Şimdilik hoşçakalın. Çok yakında Oppo Reno 2Z Özellikleri ve Fiyatı hakkında yazmayı planladığım yazıda görüşmek üzere. Yazıda Oppo Reno 2Z nin ekranı kırılsa da garanti kapsamında değiştirileceği hakkında ayrıntılar da olacak. Yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı esirgemeyin.

Kaynak: